Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne na 16 Niedzielę Zwykłą.

  1. Dzisiaj jeszcze zapraszamy na Nieszpory na godz. 19:00. Przypominamy o wakacyjnym porządku Mszy św. – 7:00 i 19:30 w starym kościele i 8:30, 10:00, 11:30 w nowym kościele.
  2. Na Mszę św. o godz. 11:30 dziękujemy diakonowi Patrykowi za wszelkie dobro, które się dokonało za jego sprawą. 
  3. Dziś trzecia Niedziela miesiąca. „Bóg zapłać” za składane dzisiaj ofiary na cele budowlano-remontowe.
  4. We wtorek nie ma spotkania odnowy w Duchu Św. 
  5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę diecezji Legnickiej na Jasną Górę. Pielgrzymka będzie miała miejsce od 29 lipca do 7 sierpnia. Koszt pielgrzymki: 120 zł dorośli, 75 zł uczniowie i studenci, 210 zł rodzina (mama, tato, dziecko). Zapisy w zakrystii. Osoby, które nie mogą wziąć w pieszej pielgrzymce udziału mogą zapisywać się do Grupy Duchowego Uczestnictwa. Przypominamy o możliwości przekazania pielgrzymom intencji w ramach poczty pielgrzymkowej. Intencje zapisane na kartkach można składać w przygotowanych kopertach, do skrzynki, która znajdują się z tyłu starego kościoła. Dostaną one znaczek i książeczkę. Będziemy w ten sposób towarzyszyć pielgrzymom. Organizujemy na zakończenie pielgrzymki wyjazd autokarem na Jasną Górę. Zapisy w zakrystii. Wyjazd 7 sierpnia. Koszt 70 zł (prosimy o dokonanie wpłaty w tym tygodniu). 
  6. Jest jeszcze 8 wolnych miejsc na pielgrzymkę do Lichenia od 15 do 17 sierpnia. Koszt 150 zł.Zapisy w zakrystii i prosimy o wpłaty. 
  7. Życzymy wypoczywającym dobrego wypoczynku a wszystkim solenizantom i jubilatom błogosławieństwa Bożego i wiele łask Bożych.