Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne na 33 Niedzielę Zwykłą.

 

 1. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne o g. 17.30 w starym kościele. 
 2. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe, które odprawiamy od poniedziałku do soboty
  o g. 17.15. W tym tygodniu modlić się będziemy według następującego porządku:

   1. Poniedziałek – ul. Moniuszki;
   2. Wtorek – ulice: Kręta, Prosta i Gagarina;
   3. Środa – ulica Dmowskiego i Limanowskiego ;
   4. Czwartek -ulice: Spokojna, Sporna, Kwiatowa, Szymanowskiego i Paderewskiego;
   5. Piątek – ulice: Piękna, Narutowicza, Lubińska i Wokulskiego;
   6. Sobota – wypominki bez adresów.
 3. We wtorek rozpoczyna się kolejne Jerycho Różańcowe. Zapraszamy w środę na adorację, która rozpocznie się od porannej Mszy i potrwa do mszy wieczornej. 
 4. W czwartek spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas 6 i 7 (II tura) o g. 17.00 w nowym kościele.
 5. W piątek rozpoczniemy w naszej parafii kolejny kurs przedmałżeński. Chętnych zapraszamy na pierwsze spotkanie które rozpocznie się o g. 19.00 na plebanii.
 6. W piątek próba scholi młodszej o g. 16.00 na plebanii, zaś dla starszych dzieci próba scholi w salce pod nowym kościołem o g. 16.30. 
 7. W sobotę zapraszamy kandydatów do służby liturgicznej na spotkanie na plebani o g. 10.00. Tego dnia także przypada 23. dzień miesiąca zapraszamy zatem na wieczorną msze w int. Grupy św. O. Pio. Po Mszy spotkanie na plebanii. 
 8. W sobotę zapraszamy chętnych do udziału w warsztatach malarskich prowadzonych przez państwa Uchman. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń. 
 9. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w kolędowaniu, które odbędzie się 5-tego stycznia, a takie do udziału w Orszaku Trzech Króli który odbędzie się tradycyjnie 6-tego. Wszelkie informację udziela ks. Przemek i pani Agnieszka Mężyk. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę o g. 10.00 na plebanii. 
 10. Za tydzień Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – jest to ostatnia Niedziela roku liturgicznego. Podczas Mszy o 11.30 odbędzie się wprowadzenie nowych ministrantów. 
 11. W przyszłym roku nasza parafia będzie przeżywać 30 rocznicę powstania. Z tej okazji pragniemy zorganizować dziękczynną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 11 lutego. Naszym przewodnikiem będzie wybitny biblista z KUL-u Ks. prof. dr hab. Mirosław Wróbel, który jest organizatorem wielu pielgrzymek z całej polski do Ziemi Świętej i miejsc związanych z św. Pawłem. Koszt: 540 USD + 1600 złotych. Koszt nie obejmuje przejazdu do Warszawy i powrotu. Informacja na ten temat zostanie przekazana w późniejszym terminie (w zależności od ilości osób). Program można pobrać z zakrystii. Prosimy, aby dokonywać wpłaty zaliczkowej tj. 1.000 złotych u księży. 
 12. Jaworskie Stowarzyszenie Rozwoju i Kultury zaprasza na Koncert Laureatów XXI Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Kameralnych – Jawor 2019, który odbędzie się 17. listopada o g. 19.00 w ECMEN-ie. Więcej informacji w gablocie.
 13. W imieniu Dyrekcji Przedszkola Publicznego nr 4 zapraszamy na integracyjny bal andrzejkowy który odbędzie się 30 listopada w Domu Weselnym w Starym Jaworze. Koszt to 300 złotych. Więcej informacji na plakatach. 
 14. Jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia polecając ich Miłosiernemu Bogu.