Ogłoszenia

Ogłoszenia parafialne na 24 Niedzielę Zwykłą.

 1. Dziś III Niedziela miesiąca. Tego dnia wszelkie ofiary zostaną przeznaczone na cele budowlano-remontowe. Serdeczne Bóg zapłać za wszelkie ofiary.
 2. Zapraszamy na Nieszpory Niedzielne w starym kościele o g. 17.30.
 3. W zakrystii kandydaci do bierzmowania mogą pobrać karty zgłoszeniowe. Uwaga – uczniowie z klas VI i VII mają inne karty niż kandydaci z klas VIII. Karty prosimy przynieść ze sobą na kolejne spotkanie, które zostanie ogłoszone w przyszłą Niedzielę. 
 4. W tym tygodniu w Liturgii wspominamy: w poniedziałek świętych męczenników Korneliusza i Cypriana, w środę święto św. Stanisława Kostki, w piątek święto poświęcenia katedry legnickiej, w sobotę św. Mateusza Apostoła – święto.
 5. We wtorek spotkanie Odnowy w Duchu Świętym. 
 6. W czwartek spotkanie dla ministrantów, lektorów i ceremoniarzy na plebani o g. 17.00.
 7. Zachęcamy do udziału w piątkowej Mszy świętej w godzinie Miłosierdzia oraz do składania próśb na intencję zbiorowe (składane w zakrystii). 
 8. W piątek zapraszamy na próbę scholi do salki pod nowym kościołem o g. 16.30. 
 9. W piątek zapraszamy młodzież na spotkanie DM Miłosierni. Po Mszy wieczornej odbędzie się Adoracja Najświętszego Sakramentu.
 10. Zapraszamy do służby liturgicznej ! Wszystkich chętnych zapraszamy na spotkanie kandydatów do służby liturgicznej o g. 10.00 w sobotę w starym kościele.
 11. W przyszłym roku nasza parafia będzie przeżywać 30 rocznicę powstania. Z tej okazji pragniemy zorganizować dziękczynną pielgrzymkę do Ziemi Świętej w terminie od 4 do 11 lutego. Naszym przewodnikiem będzie wybitny biblista z KUL-u Ks. prof. dr hab. Mirosław Wróbel, który jest organizatorem wielu pielgrzymek z całej polski do Ziemi Świętej i miejsc związanych z św. Pawłem. Koszt: 540 USD + 1600 złotych. Koszt nie obejmuje przejazdu do Warszawy i powrotu. Informacja na ten temat zostanie przekazana w późniejszym terminie (w zależności od ilości osób). Program można pobrać z zakrystii.
 12. Kończy się kadencja obecnej Rady Parafialnej. Zachęcamy do zgłaszania kandydatów do Rady Parafialnej. Wybory odbędą się 29. Września.
 13. Szkoła muzyczna im. J. Zarębskiego otwiera zapisy na kolejny rok. Więcej informacji na plakacie w gablocie. 
 14. Październik został ogłoszony nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Z tej okazji za tydzień w naszej parafii będziemy gościć ks. Grzegorza Wieczorka, który posługuje na Syberii. 
 15. 5 października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Krzeszowa. Zapisy na wspólny wyjazd w zakrystii lub u p. Grażyny.
 16. Jubilatom i solenizantom składamy serdeczne życzenia polecając ich Miłosiernemu Bogu.