Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu

W Adwencie Msze św. roratnie będą o godzinie 17:00. Zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież. Zachęcamy dzieci do przygotowania lampionów. W związku z Roratami nie będzie Mszy św. o godzinie 18:00.

W poniedziałek po Mszy św. o godzinie 17:00 kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary.

Za tydzień w poniedziałek tj. 7 grudnia będzie dodatkowa Msza św. o godzinie 18:00. Będzie to Msza św. z modlitwą o uzdrowienie.

We wtorek zapraszam po Mszy św. porannej o godzinie 9:00, Zelatorki na spotkanie.

Przyjmujemy już zapisy na zabawę charytatywną w Nowym Roku. Będzie ona miała miejsce 16 stycznia 2016. Początek godzina 20:00. Koszt 250 zł. od pary.

Przyjmujemy również zapisy na kolonie zimowe do Zakopanego w drugiej połowie ferii zimowych. Koszt wyjazdu 570 zł. od osoby. (cena obejmuje: zakwaterowanie, wyżywienie, przejazd autokarem, ubezpieczenie, biletu wsępu) Przewidziane atrakcje to kulig, zjazdy narciarskie, baseny termalne.

W 3 Niedzielę Adwentu organizujemy kiermasz świąteczny. Już teraz prosimy o upieczenie ciasta (prosimy zapisywać się na listę), o zgłoszenie się wystawców, osób parających się rękodzielnictwem, wszystkich, którzy mogą się podzielić tym, co potrafią zrobić. W tą także Niedzielę rozpoczniemy Rekolekcje Adwentowe w naszej parafii.

W tym tygodniu przypada I Czwartek, Piątek Miesiąca. W czwartek będziemy się modlić o nowe powołania do służby w Kościele - do kapłaństwa i zakonu. Z racji zbliżających się świąt Spowiedź i Komunia św. będzie w Sobotę 18 grudnia br. od godziny 9:00. W I Piątek ze Spowiedzi Św. można skorzystać półgodziny przed Roratami.

W następną Niedzielę zmiana tajemnic Żywego Różańca po Mszy św. o godzinie 10:00. Także w tę Niedzielę po każdej Mszy św. będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i odśpiewanie Suplikacji za sprofanowanie Kościoła w Kawicach przez nieznanych sprawców.

Po raz pierwszy w Jaworze działa Szlachetna Paczka. Jest to pomoc dla ubogich rodzin szczegóły na stronie internetowej www. szlachtnapaczka.pl rejon Złotoryja.

Dla zainteresowanych 30 listopada w poniedziałek od godziny 8:00 do 10:00 w Ośrodku Zdrowia przy ul. Piłsudskiego 10 badania w kierunku ostoporozy. Koszt 39 zł.

Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom i jubilatom składam najserdeczniejszej życzenia - wielu łask Bożych, błogosławieństwa Bożego, niech Bóg zachowa Was w zdrowiu i swojej miłości.

 

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Wzywaj mojego miłosierdzia dla grzeszników, pragnę ich zbawienia.

Porządek Liturgii

Niedziele i uroczystości:
Stary kościół: 07:00, 13:30, 18:00
Nowy kościół: 08:30, 10:00, 11:30
Roraty:
Od pon. do sob.: 17:00
Więcej...

Copyright © 2015 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.