Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

OGŁOSZENIA  NA   29 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ - 19.10.2014.

1. Dzisiaj Światowy Dzień Misyjny , który rozpoczyna Tydzień Misyjny. pod hasłem: „Wszyscy uczniowie Pana są powołani do pielęgnowania radości ewangelizacji”. Zachęcamy do modlitwy w tych intencjach. Dzisiaj przypada 30 rocznica porwania i zamordowania księdza Jerzego Popiełuszki.
2. PONIEDZIAŁEK - Świętego Jana Kantego, patrona studentów
3. WTOREK - błogosławionego Jakuba Strzemię, biskupa
4. ŚRODA - Świętego Jana Pawła II, papieża.
5. Serdecznie zapraszamy na NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE. Dzieci godz. 17.00 (od poniedziałku do piątku). Dorośli i młodzieży po mszy św. wieczornej. Dzisiaj nabożeństwo o godz. 17.00.
6. W tym tygodniu będziemy przeżywać Różańcowe Jerycho. Nieustanną modlitwę różańcową w intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata. Rozpocznie się we wtorek mszą świętą o godz.18.00 a zakończy w środę mszą świętą również o godz.18.00. W środę od godz.7.30 adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.
7.Dzisiaj o godz.16.00 msza św. dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców
8. Zbliża się czas szczególnej modlitewnej pamięci o bliskich, którzy odeszli już do wieczności. Będziemy to czynić podczas nabożeństw wspominkowych w listopadzie. Wypominki możemy złożyć w kościele na tacę lub w kancelarii parafialnej. Ofiary, które zwyczajowo z tej okazji składamy będą przeznaczone na dokończenie naszej świątyni. Kartki wypominkowe są wyłożone z tyłu kościoła.

9. Czwartek to 23 dzień miesiąca w którym czcimy św. ojca Pio. Msza św. ku Jego czci o godz.18.00. We wtorek po mszy świętej wieczornej spotkanie formacyjnie grupy modlitewnej św. ojca Pio. Serdecznie zapraszamy.

10. Serdeczne „Bóg zapłać „ za wszelkie ofiary składane na budowę świątyni.
Bóg zapłać za ofiary złożone tydzień temu na tacę. Zebraliśmy 5442,59 zł. Dziękujemy również za przekazanie 1% podatku na cele parafii. Otrzymaliśmy 16500,00 od 354 osób. W kwocie od 0,50 zł do prawie 1800 od prezesów firmy Korpo za Jawora.
11. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli przygotować w naszej parafii „ Dzień Papieski”. Księżom, paniom katechetkom, nauczycielom, dzieciom i młodzieży. Dziękujemy za ofiary złożone na Fundację – Dzieło Nowego TysiącleciaZebraliśmy - 1790,00 zł.

12. Po mszach św. będzie można nabyć tyg. katolicki Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny.
13. W przyszłą niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy. Msze święte będą odprawiane już według nowego czasu
14. Wszystkim parafianom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić  imieniny lub urodziny wielu łask Bożych, Jego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Powiedz, że miłosierdzie jest największym przymiotem Boga.

Czytania

Copyright © 2014 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.