Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną

19.04.2015

 

1. Dzisiaj dodatkowa Msza św. o g. 16:00 dla dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej.

2. W poniedziałek - Godzina Uwielbienia po Mszy św. wieczornej. Jest to rodzaj spotkania modlitewnego. Serdecznie zapraszamy.

3. W czwartek spotkanie Grupy o. Pio po Mszy św. W tym samym dniu próba do I Komunii św. o g. 16:30
w Nowym Ko
ściele.

4. W tym tygodniu odbędzie się Jerycho Różańcowe, początek we wtorek na Mszy św. o g. 18:00, następnego dnia w środę po Mszy św. o g. 7:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i całodzienna adoracja do g. 18:00.

5. W sobotę o g. 17:00 w sali przy Nowym Kościele spotkanie po pielgrzymkowe dla uczestników pielgrzymki do Ziemi Św.

6. Przypominamy o wczasach Rodzinnych w przepięknej Szwajcarii Kaszubskiejw terminie od 17-26 lipca br. Jest to propozycja skierowana do rodzin, można się tam wybrać z dziećmi i spędzić dobrze czas odpoczynku. Szczegóły na plakatach i ulotkach. Można też się zgłaszać swoją gotowość uczestnictwa do ks. Proboszcza.

7. Przypominamy o organizowanym przez parafie obozie-kolonii dla dzieci i młodzieży w pięknych górach Pieninach. Jest to wypoczynek połączony z wieloma atrakcjami turystyczno - krajobrazowymi - spływ Dunajcem, zwiedzanie średniowiecznych zamków i kąpiele w jeziorze w miejscach strzeżonych. Obóz ten planujemy od 10 do 20 sierpnia br. Informacje są umieszczone na stronie parafialnej, na plakatach i ulotkach.

8. Składamy podziękowanie za upieczenie ciast oraz za ofiary pieniężne składane dzieciom przy okazji ich nabywania. Dzieci zebrały na swoje wakacje ok. 800 zł. Bóg zapłać za troskę duchową i materialną o naszą wspólnotę parafialną.

 

 

 

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Te dwa promienie oznaczają krew i wodę- blady promień oznacza wodę, która usprawiedliwia dusze; czerwony promień oznacza krew, która jest życiem dusz...

Czytania

Copyright © 2015 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.