Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

17.05.2015

1. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha św., która kończy w kościele Okres Wielkanocny. W sobotę o g. 10.00 święcenia kapłańskie w Katedrze Legnickiej. W tym roku przyjmie je dk. Dawid Stasiak zamieszkały przy ulicy Starojaworskiej. Polecamy go Waszej modlitwie.

2. Spotkanie Zelatorek Żywego Różańca w środę po Mszy św. wieczornej.

3. W przyszłą Niedzielę Pierwsza Komunia św. o g. 10.00.  Polecamy szczególnej Waszej modlitwie wszystkie dzieci i ich rodziców.

3. Spowiedź przed I Komunią św. w sobotę o g.15. 00.

4. W poniedziałek Godzina Chwały - spotkanie modlitewne z rozważaniem Słowa Bożego po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

5. Przypominamy o naszym obozie-kolonii w pięknej krainie pienińskiej od 10 - 20 sierpnia br. Jest to wyjazd pełen atrakcji. Szczegóły na plakacie i ulotkach wystawionych u wyjścia z Kościoła. Można też skorzystać z wczasów rodzinnych w lipcu na Kaszubach. Informacje również na plakacie.

6. Nabożeństwo majowe codziennie o g 17:30, w Niedziele o g 17.00 z kazaniem okolicznościowym o Matce Bożej. Codziennie odmawiamy Nowennę przed Niedzielą Zesłania Ducha Świętego na koniec wieczornej Mszy św.

7. Informujemy, że jest możliwość uczestniczenia w pielgrzymce do Medjugorie i sanktuariów Chorwackich w terminie 15-24 sierpnia br. Wyjazd jest połączony z odpoczynkiem nad morzem. Koszt 1800 zł. Można się zgłosić w środę po Mszy wieczornej w zakrystii.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najserdeczniejsze życzenia wielu łask Bożych i błogosławieństwa Bożego. Dziękujemy za modlitwy i ofiary pieniężne składane na potrzeby naszej parafii, a zwłaszcza dzisiaj, kiedy są one przeznaczone na kontynuację budowy naszego kościoła. Wszystkich ofiarodawców obejmujemy naszą modlitwą. Niech Bóg wynagrodzi ich zaangażowanie w to wspólne dzieło.

9. W związku ze I Komunią św. w następną Niedzielę zmieniony jest porządek Mszy św. Msze św. 7.00 SK, 8.30 SK, 10.00 NK Komunijna, 12.00 NK, 13.30 SK i 18.00 SK.  Nabożeństwo majowe w tę Niedziele będzie o g. 15.00 w Nowym Kościele z rozdaniem obrazków dzieciom, które przystąpiły do I Komunii św.

10. Próba przed I Komunią w poniedziałek i czwartek o g. 16.00.

Słowa Jezusa do św. Faustyny

O, jak bardzo mnie rani niedowierzanie duszy.

Czytania

Copyright © 2015 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.