Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą w roku B

  1. Po smutnych i przygnębiających uroczystościach pogrzebowych ks. prałata Zbigniewa Tracza, ks. bp Zbigniew Kiernikowski, Biskup Legnicki, mianował nowego Proboszcza, którym został ks. dr Tomasz Czernik. Księdza Proboszcza Tomasza przywitamy oficjalnie w naszej parafii 15 lutego br. Pamiętajmy o księdzu Tomaszu w naszych modlitwach, a zmarłemu Księdzu Zbigniewowi wypraszajmy „wieczny odpoczynek”.
  2. W dniu wczorajszym, w Zakopanem, zakończyło się zimowisko zorganizowane przez naszą parafię. Dzięki zapobiegliwości oraz życzliwości naszych parafian, w zimowych feriach wzięło udział 50-dzieci i młodzieży. Za wszelką pomoc składamy serdeczne Bóg zapłać.
  3. Pragniemy poinformować, iż za tydzień rozprowadzać będziemy cegiełki na zakończenie budowy wieży przy nowym kościele. W związku z tym, po każdej Mszy św. będzie można nabyć okolicznościowy obrazek upamiętniający osobę Księdza Proboszcza Zbigniewa Tracza. Jest to wasza inicjatywa, drodzy Parafianie, stąd wszystkie zebrane ofiary, zgodnie z waszym pragnieniem, przeznaczone zostaną na dokończenie wieży.
  4. W dniu dzisiejszym, o godz. 16 odbędzie się spotkanie pielgrzymkowe dla wszystkich osób udających się do Ziemi Świętej. Prosimy o obecność.
  5. W związku z odwołaniem zabawy karnawałowej pragniemy poinformować, iż dnia 27 stycznia, we wtorek o godzinie 16,
    w kancelarii parafialnej będzie można odebrać wpłacone pieniądze. Przygotowana jest także lista darczyńców, którzy zdecydowali się przekazać wpłacone pieniądze na cele charytatywne. Za wszelką wyrozumiałość i życzliwość dziękujemy.
  6. Wszystkim drogim Parafianom składamy najserdeczniejsze życzenia, pamiętamy o was w modlitwie i prosimy o życzliwą pamięć.

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Nie znajdzie ludzkość uspokojenia, dopokąd się nie zwróci z ufnością do miłosierdzia mojego

Czytania

Copyright © 2015 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.