Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

OGŁOSZENIA NA XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ – 27.07.2014

 1. WTOREK - Wspomnienie św. Marty;
 2. CZWARTEK - Wspomnienie świętego Ignacego z Loyoli, prezbitera;
 3. PIĄTEK - Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła;
 4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek od godz. 16:00 okazja do Spowiedzi Świętej. W sobotę o godz. 10:00 msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi w ramach pięciu pierwszych sobót miesiąca. Serdecznie zapraszamy.
  W sierpniu nie będzie wizyty u chorych;
 5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca – adoracyjna. Po sumie zmiana tajemnic Żywego Różańca oraz adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17:00;
 6. Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 18:00. O godz.17:30 różaniec w intencjach Ojczyzny;
 7. Godzina Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15:00;
 8. We wtorek z legnickiej katedry wyruszy XXII Piesza Pielgrzymka naszej diecezji na Jasną Górę. Hasło: Przez Maryję do Jezusa. Organizujemy dojazd autokarem na ostatni etap pielgrzymki. Wyjazd w nocy z 06/07.08.2014 (środa/czwartek) z możliwością przejścia tego ostatniego dnia.
  Koszt wyjazdu 50 zł. Jest jeszcze kilkanaście wolnych miejsc Zainteresowane osoby prosimy o zgłaszanie się po mszach św. Spotkanie organizacyjne w poniedziałek 04.08. 2014 po Mszy świętej wieczornej. Prosimy by wtedy dokonać opłaty za wyjazd.
  Od wtorku O GODZ. 20.00 ROZPOCZNIEMY APELE JASNOGÓRSKIE - PIELGRZYMKOWE, BY ŁĄCZYĆ SIĘ MODLITEWNIE Z PIELGRZYMAMI.
  Serdecznie zapraszamy młodzież i wszystkich parafian. W sposób szczególny zapraszamy pielgrzymów z grupy duchowego uczestnictwa. Do tej grupy można się jeszcze zapisać.
 9. Zapraszamy również na X pielgrzymkę pieszą do Krzeszowa. Wyruszy ona z Katedry Legnickiej 12 sierpnia br. o godz. 7:00. Potrwa do 14.08.2014 (wtorek).
  Zapisy bezpośrednio przed wyjściem przed Katedrą od godz. 6:15. Koszt pielgrzymki - 30 zł.
  Opłata zawiera: ubezpieczenie; transport bagażu; opiekę kwatermistrzowską i służb porządkowych; znaczek pielgrzymkowy;
 10. Nasza parafia włącza się w akcję Fundacji Redemptoris Missio Opatrunek na Ratunek, polegającą na zbiórce materiałów opatrunkowych dla pacjentów misyjnych szpitali. Przez najbliższe dni możemy w przedsionku kościoła składać środki opatrunkowe; bandaże, plastry i gazy, które posłużą chorym na misjach. Zachęcamy do włączenia się w akcję fundacji. Za każdy dar serca z góry dziękujemy;
 11. Przypominamy, ze nasza parafia przygotowuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej i Jordanii w lutym przyszłego roku. Mamy nową ofertę, bogatszą i tańszą. Można się z nią zapoznać na stronie internetowej naszej parafii a za tydzień będą przygotowane ulotki. Zapraszamy;
 12. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na budowę naszej świątyni;
 13. Po mszach św. do nabycia tyg. Niedziela oraz Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny;
 14. Wszystkim drogim parafianom oraz gościom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny lub urodziny wielu łask Bożych, Jego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Miłość moja nikogo nie zawodzi.

Czytania

Copyright © 2014 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.