Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

Ogłoszenia na Niedzielę XXVII Zwykłą Roku B

W tym tygodniu wspominamy:

- w środę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

- w piątek bł. Wincentego Kadłubka, biskupa

W dniu dzisiejszym zakończenie adoracji o godzinie 17:00 w Nowym Kościele, a nabożeństwo różańcowej o stałej porze i miejscu o godzinie 17:15 w Starym Kościele.

W poniedziałek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Serdecznie zapraszamy.

Trwamy na modlitwie różańcowej. Dzieci zapraszamy na tę modlitwę od poniedziałku do piątku na godzinę 16:30. Młodzież i dorosłych zapraszamy codziennie przez cały tydzień łącznie z Niedzielą na godzinę 17:15. Różaniec jest potężną modlitwą ustną, myślną i kontemplacyjną. Matka Boża dając nam tę modlitwę dała nam narzędzie trwania w Bożym zamyśle i uczyniła Różaniec pomocą dla naszego życia.

Od następnego tygodnia w poniedziałki rozpoczniemy w naszej parafii Seminarium Odnowy Wiary. Już dzisiaj to ogłaszamy i zapraszamy. Seminarium pomoże nam głębiej wejść w duchowy wymiar naszego życia. Zachęcam do skorzystania z tej propozycji.

Za tydzień obchodzić będziemy Tydzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II papieżem rodziny”. Z tej racji będziemy rozprowadzać kremówki - przysmak papieski. Dochód z nich będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na zimowisko dla dzieci ze scholii oraz dla ministrantów. Dzieci na Mszę św. o godzinie 11:30 przygotowały specjalny program o św. Janie Pawle II.

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach „Kręgu biblijnego”, które odbędzie się 11 października br. w Niedzielę po Mszy św. wieczornej o godzinie 18.

W środę odbędzie się spotkanie grupy „Caritas” po Mszy św. wieczornej. W środę także Msza św. w intencji ks. Artura z okazji imienin. Serdecznie zapraszamy.

Kontynuujemy prace wokół kościoła przy wykładaniu chodnika. Przygotowujemy także dokumentację do odbioru kościoła. Dziękuje wszystkim, którzy swoją pracą, modlitwą i ofiarą wspierają to dzieło. Dziękuję tym osobą które wyplewiły drogę pod kostkę i za posprzątanie wokół kościoła.

Zachęcamy do czytelnictwa prasy katolickiej. Wszystkim solenizantom składam najserdeczniejszej życzenia wiele łask Bożych, błogosławieństwa Bożego, niech Bóg zachowa Was w zdrowiu i swojej miłości.

 

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Powiedz, że miłosierdzie jest największym przymiotem Boga.

Czytania

Copyright © 2015 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.