Get Adobe Flash player

Ogłoszenia duszpasterskie

ogoszenia

OGŁOSZENIA NA   UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA 23.11.2014

1. Poniedziałek - św. Andrzeja Dung-Lac prezbitera i Towarzyszy, męczenników

2.Za tydzień rozpoczyna się czas Adwentu, radosnego oczekiwania na przyjście Pana.
3. OD PRZYSZŁEJ NIEDZIELI WSZYSTKIE MSZE ŚWIĘTE BĘDĄ ODPRAWIANE W STARYM KOŚCIELE DO ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. PRZYPOMINAMY RÓWNIEŻ, ŻE W TYGODNIU NIE MA MSZY ŚWIETEJ O GODZ. 7.00 RANO. ODPRAWIANA JEST NATOMIAST MSZA ŚWIĘTA O GODZ. 9.00.

4. W środę zostanie odprawiona Msza święta ku czci św. Ojca Pio a po Mszy świętej spotkanie grupy modlitewnej. Zapraszamy.

5. W piątek po Mszy świetej wieczornej odbędzie się spotkanie dla młodzieży i dorosłych parafian zainteresowanych Liturgią Kościoła. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą ją lepiej poznać i odkryć jej piękno.

6. Parafialny zespół Caritas oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich organizują w naszej parafii wizytę św. Mikołaja. Prosimy gorąco o pomoc w zorganizowaniu paczek na ten dzień miłości. Mogą to być dary materialne i finansowe. Za wszelką pomoc i życzliwość
z góry serdecznie dziękujemy. „Bóg zapłać”.

7. Jutro po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 zapraszamy wszystkich, którzy zapisali się na wyjazd do Tropical Islands w Niemczech. Bardzo prosimy o uregulowanie kosztów, Mamy jeszcze wolne 4 miejsca.

8. W przyszłą niedzielę podczas każdej mszy św. odbędzie się poświęcenie wigilijnych opłatków, które następnie zostaną rozniesione do naszych mieszkań.

9. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić o łaskę zdrowia dla ciężko chorego Tomka Gawrona i do puszek będziemy zbierać ofiary na Jego leczenie. Więcej informacji na stronie internetowej naszej parafii.

10. Po mszach św. będzie można nabyć tyg. katolicki Niedziela i Gość Niedzielny.

Wszystkim drogim parafianom, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny lub urodziny wielu łask Bożych, Jego błogosławieństwa, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Słowa Jezusa do św. Faustyny

Jedna godzina rozważania mojej bolesnej męki większą zasługę ma aniżeli cały rok biczowania się aż do krwi.

Czytania

Copyright © 2014 Parafia p.w. Miłosierdzia Bożego w Jaworze.
Wszelkie prawa zastrzeżone.