Wizyta duszpasterska – kolęda 2019 r.

pierwszy tydzień

 

Środa,  2stycznia

  1. Starojaworska 1, 5, 9, 9A,
  2. Starojaworska 11, 13, 15, 17
  3. Starojaworska 19, 21, 23
  4. Starojaworska 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37A , 39 , 2, 2A

 

Czwartek, 3 stycznia

  1. Starojaworska 4, 4A, 6, 8, 10
  2. Starojaworska 10C, 12, 12A, 14
  3. Starojaworska 14A , 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32A, 34; Królowej Jadwigi 1A
  4. Królowej Jadwigi 1B, 1C, Królowej Marysieńki 2A, 2B

 

Piątek, 4 stycznia

  1. Królowej Marysieńki 2C , 4A , 4B, 4C
  2. Królowej Marysieńki 6A , 6B (10), 8A (8), 8B (8)=36
  3. Królowej Marysieńki 8C, 10A, 10B, 12A
  4. Królowej Marysieńki 12B , Jagiellończyka 1A , 1B

                                                                            

Sobota, 5 stycznia

  1. Jagiellończyka 3A , 3B , 3C (10) =30
  2. Jagiellończyka 9A, 9B, Sikorskiego 2A, 2B
  3. Sikorskiego 2C , 2D, 4A
  4. Sikorskiego, 4B , 4C, 4D, 4E

 

 

 

 

drugi tydzień

Poniedziałek, 7 stycznia

  1. Sikorskiego 4F, 6A , 6B
  2. Sikorskiego 6C, 6D, 8A
  3. Sikorskiego, 8B, 8C, 10A
  4. Sikorskiego10B , 10C, 12A, 12B

Wtorek, 8 stycznia

  1. Sikorskiego 12C, 12D, 12E
  2. Sikorskiego 12F , 14A, 16
  3. Jasna 1A, 1B, 2A, 2B
  4. Jasna 2C, 3A, 3B, 4A

Środa, 9 stycznia

  1. Jasna 4B, 5A, 5B
  2. Jasna 6A, 6B, 7A
  3. Jasna 7B, 8A, 8B
  4. Piękna 1A, 1B, 2A

Czwartek, 10 stycznia

  1. Piękna 2B, 3A, 3B
  2. Piękna 5, Korfantego 2A
  3. Korfantego 1, 2B
  4. Korfantego 2C, 2D, 3A

Piątek, 11 stycznia

  1. Korfantego 3B, 3C, 3D
  1. Korfantego 5A, 5B, 7A, 7B
  2. Korfantego 7C, 7D, 8A, 8B, 8C, 8D
  3. Korfantego 9, 11A

Sobota, 12 stycznia

  1. Korfantego 11B, 17A, 17B, 17C
  2. Dmowskiego 1A, 1B, 1C, 2A
  3. Dmowskiego 2B, 2C, 3A
  4. Dmowskiego 3B, 3C, 4A

 

 

trzeci tydzień

Poniedziałek, 14 stycznia

  1. Dmowskiego 4B, 4C, 4D, 4E
  2. Witosa 1A, 1B, 1C
  3. Witosa 1D, 1E, 1F
  4. Witosa 2A, 2B, 2C, 2D

Wtorek, 15 stycznia

  1. Witosa 2E, 4A, 4B
  2. Witosa 4C, 4D, 4E, 6A
  3. Witosa 6B, 7, 24
  4. Witosa  6C, 6D, 6E

Środa, 16 stycznia

  1. Witosa 3
  2. Witosa 5
  3. Witosa  8
  4. Witosa 10

Czwartek, 17 stycznia

  1. Gagarina 6,1-35
  2. Gagarina 6,36-75
  3. Prosta 1-4
  4. Prosta 6a-11

Piątek, 18 stycznia

  1. Narutowicza
  2. Paderewskiego
  3. Sporna
  4. Moniuszki 3

Sobota, 19 stycznia

  1. Moniuszki 5
  2. Moniuszki 7
  3. Moniuszki 9
  4. Moniuszki 11

 

 

 

czwarty tydzień

Poniedziałek 21 stycznia

  1. Moniuszki 13
  2. Moniuszki 15A,15B, 15C
  3. Wieniawskiego 1, 3, 3A, 2A
  4. Wieniawskiego 2B , 2C

Wtorek 22 stycznia

  1. Wieniawskiego 2D, 4A
  2. Wieniawskiego 4B, 4C
  3. Wieniawskiego 4D, 5A
  4. Wieniawskiego 5B, 5C

Środa 23 stycznia

  1. Wieniawskiego 5D, 5E
  2. Wieniawskiego 5F, 6A, 6B
  3. Wieniawskiego 6C, 6D
  4. Wieniawskiego 6E, 6F

Czwartek 24 stycznia

  1. Wieniawskiego 7A, 7B
  2. Wieniawskiego 7C, 7D
  3. Wieniawskiego 7E, 7F
  4. Wieniawskiego 8A, 8B

Piątek 25 stycznia

  1. Wieniawskiego 8C, 8D
  2. Wieniawskiego 8E, 8F
  3. Kwiatowa
  4. Lubińska, Kręta


Sobota 26 stycznia

  1. Spokojna
  2. Mała, Wokulskiego, Rzeckiego, Limanowskiego
  3. Szymanowskiego

     Poniedziałek 28 stycznia
        Kolęda dodatkowa dla tych, którzy nie mogli przyjąć księdza w wyznaczonym terminie.