Sakrament Bierzmowania 2022- klasy 8 – Informacje

Do końca  września  2021 :

  • Świadectwo chrztu –  kiedy chrzest był po za parafią Miłosierdzia Bożego
  • Pozwolenia ks proboszcza miejsca zamieszkania  – dla  młodzieży mieszkających po za parafia Miłosierdzia Bożego

Dokumenty dostarczamy do nauczyciela religii lub ks. Krzysztofa Czadowskiego.

  • Młodzież pochodząca ze Starego Jawora będzie miała spotkania u siebie w kaplicy św. Brata Alberta

Sakrament Bierzmowania zostanie udzielony 9.06.2022 o godz. 18.00 w kościele św. Faustyny w Jaworze.

Opiekunem klas  8

Ks. Krzysztof Czadowski –

kontakt 693777491

      Mail     swietosc3@op.pl

Facebook – krzysztof czadowski

Spotkania formacyjne według  podziału na grupy:

Grupa A –   salka przy nowym kościele -Św. Faustyna godz. 18.45– 19.30

  • Październik –   poniedziałek  04.10. 
  • Listopad –  poniedziałek  08.11.
  •  Grudzień –  poniedziałek  06.12. 
Laura Bernaziuk
Julian Dołęga
Klaudia Jarmuła
Szymon Jarmuła
Eleonora Kowalczyk
Gabriela Majka
Maksymilian Michalski
Dominika Puk
Krystian Rawski
Natalia Sekuła
Damian Szymkiewicz
Szymon Ślipko
Patrycja Wiewióra
Natalia Wiśniewska
Alan Wojtowicz
Hubert Ziętek
Aleksandra Polak

Grupa  B    salka przy nowym kościele -Św. Faustyna godz. 18.45– 19.30

  •    Październik –   wtorek 05.10. 
  • Listopad –   wtorek  09.11.
  •  Grudzień –   wtorek  07.12. 
Franciszek Ankus 
Julia Giese 
Stella Górska 
Mikołaj Grzywa 
Zuzanna Jakubczyk 
Mateusz Kitta 
Amelia Kowalska 
Marta Kurek 
Joanna Kutrowska 
Rafał Kwaczyński 
Martyna Kwintiuk 
Noemi Lenart 
Patryk Opaliński 
Zuzanna Pokora 
Iga Romanowska 
Weronika Rybak 
Oliwia Rybczyńska 
Fabian Rydwański 
Kinga Samojedny 
Maja Szmit 
Hanna Włodarczyk
Laura Włodarzcyk

Grupa  C    salka przy nowym kościele -Św. Faustyna godz. 18.45– 19.30

  • Październik –   czwartek 07.10. 
  • Listopad –   czwartek   11.11.
  •  Grudzień –  czwartek   09.12. 
Daniel Dudek
Karolina Gajda
Aleksandra Grabarczyk
Nikola Jakimowicz
Martyna Janeczko
Nikola Karpińska
Weronika Krzyżanowska
Julia Marciniak
Mikołaj Mikołajczak
Amelia Osiatycka
Maja Ościak
Julia Tulińska
Mateusz Turek
Mariusz Wachobow
Hanna Wiśniewska
Gabriel Wiśniewski
Mikołaj Woźniak
Arkadiusz Zając

Grupa  D   salka przy nowym kościele -Św. Faustyna godz. 18.45– 19.30

  • Październik –   piątek  08.10. 
  • Listopad –   piątek  12.11.
  •  Grudzień –  piątek    10.12. 
Weronika Augustyńska
Victoria Bochów
Julia Iwińska
Maxymilian Krejci
Dacjan Kruszelnicki
Oliwier Kruszelnicki
Oliwia Mertins
Martyna Nowak
Jakub Różycki
Marianna Sapieło
Amelia Spychalska
Paulina Tomaszewska
Martyna Wawoczna
Szymon Węgłowski

Stary Jawor – spotkania po wieczornej Mszy św.  w kaplicy o godz.  17.30

Październik –   środa 06.10

Listopad –   środa  10.11

Grudzień –    środa  8.12.

1.BARYŁA KACPER

2.DĘBOWIECKA JESSICA

3.FILBIER DANIEL

4.REPECH EMILIA

5.RZEPKA MAGDALENA

6.SIENDZIELORZ EMILIA

7.SZCZEPANKIEWICZ AMELIA

8.SZCZUTKOWSKA AMELIA

9.ŚWIDER GABRIELA

10.TYCZYNO KACPER

11.SOWA WIKTORIA

12. SZYMON BUŁA