Ogłoszenia parafialne i intencje

OGŁOSZENIA DUSZASTERSKIE

XIII NIEDZIELA PER ANNUM

 1. Obchodzimy 13 – ą niedzielę w ciągu roku. Msze święte są sprawowane w porządku wakacyjnym (7:00, 8:30, 10:00, 11:30 i 19:30). W związku z wakacyjnym porządkiem nieszpory będą celebrowane o godzinie 19:00.
 2. W dniu dzisiejszym o godzinie 11:30, mszę świętą prymicyjną odprawi ksiądz Szymon Opała, który w styczniu odbywał miesięczną praktykę w naszej parafii.
 3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów naszej diecezji. Polecajmy modlitwie księdza Piotra Bizonia, naszego rezydenta.
 4. We wtorek spotkanie formacyjne Odnowy w Duchu Świętym.
 5. W piątek obchodzimy Święto Świętego Tomasza, Apostoła.
 6. W tym tygodniu (od wtorku) w naszej parafii posługę duszpasterską rozpocznie
  Krzysztof Czadowski. Został posłany przez księdza biskupa, aby nam towarzyszyć na naszej drodze wiary. Już teraz serdecznie go witamy.
 7. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja w ciszy od godziny 17:00 a po niej msze w intencji powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych. W Pierwszy piątek adoracja od mszy z godziny 15:00 do mszy świętej wieczornej i spowiedź od godziny 17:30. W pierwszą sobotę zostanie odprawiona dodatkowa msza święta, o godzinie 10:00, w intencji wynagradzającej najświętszemu sercu Maryi.
 8. Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Adoracja najświętszego sakramentu od 14:00 do 18:00 w starym kościele.
 9. Od poniedziałku nasz ksiądz proboszcz rozpocznie rekolekcje kapłańskie. Polecajmy go naszej modlitwie.
 10. Kancelaria parafialna jest otwarta według stałych godzin.
 11. Podczas wakacji nie ma odwiedzin chorych. W tym okresie można poprosić o posługę kapłańską na indywidualne zaproszenie.
 12. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach.

Intencje Mszy Świętych

 

___________________________________________________________________